Зеленський має шукати нові формати, щоб відстояти національні інтереси, - Білецький


Лідер "Національного корпусу" Андрій Білецький заявив, що президент України має виходити з пастки Мінських угод
Про це він сказав у інтерв’ю Цензор.НЕТ
Білецький зазначив, що Зеленський повинен виходити з пастки мінського формату, якщо він дійсно хоче добра для України і повернення Донбасу і Криму. Президент повинен шукати нові формати, в яких Україна може відстоювати власні інтереси.
"Ми повинні відмовитися від усіх 13 пунктів Мінська-2, так як вони були порушені в перший же день. Карта, яка існує на момент його підписання, включає Дебальцеве до контрольованих Україною територій. Після Мінська-2 воно було захоплено проросійськими бойовиками і безпосередньо російськими військами, і зараз знаходиться в "Л/ДНР" "- заявив Білецький.
Білецький додав, що є всі підстави розривати Мінські угоди та зосередитися, в першу чергу, на новому форматі на зовнішній арені, на економіці країни і побудові потужної оборони,і вже маючи цю силу, вирішувати ситуацію на Донбасі і в Криму.
  • Президент Володимир Зеленський запевняє, що вибори на окупованому Донбасі можуть пройти тільки за українським законодавством

Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/10/03/zelenskyy_maye_shukaty_novi_formaty_schob_vidstoyaty_nacionalni_interesy_bileckyy” Об этом сообщает s-plus.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя