Складання присяги новообраним президентом має відбутися в 30-денний термін. Урочисте засідання Ради не може проводитися в день національного трауру, - Бурбак


Інавгурація новообраного президента відбудеться у визначений законом термін — тридцять днів від дня офіційного оголошення результатів виборів ЦВК, тобто до 3 червня

Про це заявив керівник фракції "Народний фронт" Максим Бурбак з трибуни парламенту, пише прес-служба партії. Об этом сообщает newspravda.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Інавгурація нового президента відбудеться у визначений законом тридцятиденний термін з дня офіційного оголошення результатів виборів. Урочисте засідання парламенту для складання присяги президентом Зеленським обов’язково відбудеться до 3 червня", — сказав Максим Бурбак.

"Щодо інавгурації на 19 травня, наша позиція наступна. Закон визначає проведення урочистого засідання. Урочисте засідання не може відбуватися в день національного трауру. Цього дня інавгурація новообраного президента неприпустима!", — наголосив керівник фракції.

Він нагадав, що 19 травня Україна вшановуватиме пам’ять жертв політичних репресій і проведення будь-яких святкових заходів є аморальним.

"Це траурний день, коли ми згадуємо мільйони невинно замордованих більшовицьким московським режимом. Неприпустимі й інші святкові заходи в містах України", — підкреслив керівник фракції "Народний фронт".

"Звертаюсь також до міського голови Києва Віталія Кличка. Неприпустимо проводити святковий концерт на Михайлівський площі в день трауру. Це порушення моралі і закону", — зазначив Максим Бурбак.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/05/14/skladannya_prysyagy_novoobranym_prezydentom_maye_vidbutysya_v_30_dennyy_termin_urochyste_zasidannya_rady_ne_mozhe_provodytysya_v_den_nacionalnogo_trauru_burbak”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя